MF-SM250-2
Bourns MF-SM250-2
Stock No: #AD254387
Fuse, Resettable, 0.25A, 0.374x0.264x0.125", SMT, 15VDC, DCR 0.024 Ohms, PCB
Category:
Circuit Breakers, Fuses & Protection
Type:
Fuses
Brand:
Bourns
Part No:
MF-SM250-2
Details: